Phil Schneider – człowiek który wiedział za dużo

Phil Schneider był amerykańskim geologiem, inżynierem oraz jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie ufologii i przedmiotów pozaziemskich. Phil urodził się prawdopodobnie w 1947 roku jako syn byłego kapitana niemieckiej łodzi podwodnej, który po wojnie przeszedł na stronę Amerykanów i brał udział m.in. w testach jądrowych na Pacyfiku.

Z informacji które o sobie podawał był również specjalistą od materiałów wybuchowych i zajmował się wyburzaniem skał. Przez 17 lat pracował dla rządu USA przy budowie podziemnych baz wojskowych. Schneider mówił, że jego głównym zadaniem było przygotowywanie środków wybuchowych, które pozwalały na wydajniejsze i szybsze tworzenie jam pod wojskowe instalacje – laboratoria i fabryki (takie jak „Strefa 51” w Nevadzie), a także ultranowoczesne bazy dla marynarki. Była to mniej sensacyjna część jego opowieści. Druga obejmowała barwniejszą tematykę – od pozaziemskich źródeł najnowszych technologii, po tajne pertraktacje z obcymi i płynące z tego zagrożenie dla ludzkości. W pierwszej połowie lat 90., przerażony skalą tego, w czym bierze udział, Schneider zdecydował, że zacznie o tym mówić publicznie.

Po śmierci ojca w 1993 roku i zamordowaniu przyjaciela Ron Rummell, Phil postanowił rzucić światło na niektóre z najbardziej kontrowersyjnych tematów w historii USA. W większość historii Phila do dzisiaj ciężko uwierzyć nawet najbardziej zagorzałym fanom teorii spiskowych. Przekonajcie się sami.

Alien Agenda

Najbardziej popularną i znaną teorią spiskową Phila Schneidera jest „Alien Agenda”. Inżynier utrzymywał, że rząd Stanów Zjednoczonych zawarł pakt z istotami pozaziemskimi w 1933 roku. Zgodnie z teorią spiskową obcy mają przejąć świat w 2029 roku.

W swoim doniesieniach Schneider wskazuje, że aż 16 awarii UFO miał miejsce w latach 1947 i 1952. Z tych awarii, rząd amerykański odzyskał 117 obcych ciał, z których cztery jeszcze żyły. Bezpieczeństwem bazy w której znajdowały się pozaziemskie trofe zajmowała się specjalna jednostka wojskowa nazwana „Blue Berets” i była częścią „Project Pounce”.

Phil wierzył, że jest obecnie siedem dobrych obcych gatunków mieszkających na Ziemi i cztery złe. Teoria dalej sugeruje, że rząd Stanów Zjednoczonych za rządów Eisenhowera, podpisał interesujący układ na linii obcy – ludzie o kryptonimie „Grenada 1954”. Kosmici mieli rzekomo wymienić się z nami swoją zaawansowaną wiedzą technologiczną uzyskując pozwolenie na okazjonalne przeprowadzanie testów na ludziach i krowach. Doszło jednak do zerwania umowy przez ludzi ponieważ kosztem pozyskania nowych technologii było znikanie coraz większej liczby ludzi.

Pakt z obcymi

Pakt z obcymi.

Ochrona ziemi przed obcymi

Schneider wierzył, że celem tajnych jednostek wojskowych jest ochrona Ziemi przed prawdopodobną inwazją obcych. Twierdził również że rząd USA jest w posiadaniu licznych ciał obcych oraz przechowuje stosy zniszczonych statków UFO w stanie Nebraska.

Phil poszedł o krok dalej, twierdząc że był obecny na jednym spotkaniu pomiędzy urzędnikami wysokiego szczebla z ONZ. Spotkanie odbyło się w luksusowym obiekcie na terenie USA i omawiano przeznaczenie podziemnych baz. Według niego bazy miały służyć jako podziemne obozy koncentracyjne oraz ukryte fabryki pracujące dla NWO (Nowego Porządku Świata).

Inne teorie spiskowe

Oprócz “Alien Agenda”, materiały od Phil Schneidera można podzielić na pięć innych teorii spiskowych: Czarny Budżet, Baza w Dulce – ukryte podziemne bazy wojskowe, Samolot DUMB – zaawansowany statek powietrzny oraz Nowy Porządek Świata.

NWO – New World Order

Nowy Porządek Świata jest teorią, która ma wielu zwolenników. Według jego teorii elity władzy z całego świata przejmą i zniewolą całą ludzkość. Nowy Zakon Światowy przyniesie Jedyny Rząd, który będzie rządził wszystkimi innymi (NWO – New World Order). W takim świecie wszyscy obywatele przekażą swoją wolność w zamian za ochronę przed zagrożeniami terrorystycznymi. Phil stwierdził, że wybudowano 107,200 obozów więziennych które mogą pomieścić ponad 15 milionów osób (przeciwników NWO).

Wojna w Dulce – potyczka z obcymi

Wojna w Dulce miałą miejsce w 1979 roku, kiedy to Phil Schneider był częścią operacji wiercenia podziemnych szybów które miały być połączone tunelami. Schneider dbał o dobieranie odpowiednich materiałów do wysadzania pokładów skał. Problem zaczął się, gdy geolodzy natrafili na podziemną kawernę… z obcymi.

Członkowie FBI i Czarnych Beretów byli zmuszeni interweniować. W wyniku potyczki śmierć poniosło kilkadziesiąt osób. Przeżyły trzy, w tym Schneider, któremu pozostała pamiątka w postaci głębokiej blizny na klatce piersiowej. Trafiony z „broni obcych” doznał poważnych poparzeń i cierpiał na chorobę popromienną.

Czarny Budżet, Bazy wojskowe i Samoloty DUMB

Pozostałe trzy teorie: Czarny Budżet, podziemne bazy wojskowe i zaawansowane samoloty uzupełniają teorię “Alien Agenda”. Zdaniem Schneidera, rząd Stanów Zjednoczonych dysponuje budżetem ponad miliarda dolarów przeznaczonym wyłącznie na badania wojskowe i wykorzystuje te pieniądze, aby przygotować się na inwazję obcych.

Phil Schneider z rodziną

Phil Schneider z rodziną.

Śmierć Phila Schneidera

Phil Schneider zmarł w styczniu 1996 roku. Oficjalną przyczyną śmierci było samobójstwo, jego ciało leżało na podłodze w mieszkaniu. Wydarzenia, które doprowadziły do ​​śmierci Phila Schneidera, czyni je kontrowersyjnymi. Otwarcie mówił na swoich prelekcjach, że umiera na raka – może dlatego nie wzdragał się przed ujawnianiem różnorakich faktów. Dwa miesiące po ostatnim sfilmowanym wykładzie poruszał się już tylko na wózku inwalidzkim – ale nawet kelnerce z baru w pobliżu miejsca zamieszkania mówił, żeby nigdy nie wierzyła, jeśli kiedyś usłyszy, że popełnił samobójstwo.

Po jego śmierci, ani policjanci, ani lekarze nie zakończyli śledztwa. Wielu uważa, że ​​był ofiarą jego „wolności słowa”. Jego wiedza i jego pragnienie, aby mówić o wszystkich tajemnicach publicznie mogły doprowadzić do tragedii. Zagadkowa śmierć – według jego zwolenników absolutnie nieprzypadkowa i prawdopodobnie zlecona przez dawnych mocodawców – przyczyniła się do narodzin legendy Schneidera. Odpowiedź na pytanie, czy wszystko było tylko jego fantazją czy rzeczywiście starał się przestrzec ludzkość, zabrał ze sobą do grobu.

Poniżej film z prelekcji jakie prowadził Phil Schneider:

Kategoria postu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *